fbpx

Chcesz zostać Partnerem najlepszego wydarzenia konopnego w Polsce?

Jeśli jesteście Państwo zainteresowani by zostać Partnerem najlepszego wydarzenia konopnego w Polsce zachęcamy do zapoznania się z naszę ofertą Pakietów Partnerskich oraz kontaktem mailowym.

Partner EduZone

JuiceFields Partner EduZone

JuicyFields to firma, która przedstawia odwiedzającym swoją platformę
crowdgrowingową z marihuaną medyczną, która łączy ludzi z licencjonowanymi producentami i dystrybutorami z całego świata. Ten rewolucyjny system wykorzystuje siłę partnerstwa w uprawie komercyjnej, utrzymując korzyści ekonomiczne na poziomie społeczności, dzięki czemu łańcuch wymiany pieniędzmi i wypłatami nie traci na swej wartości. Pozwala to producentom na rozszerzenie działalności, aby produkt końcowy był tańszy, lepszej jakości i bardziej odpowiadał zapotrzebowaniom rynku. Dzięki temu nowi e-hodowcy mogą wejść na rynek z mniejszym ryzykiem, usuwając zwykłe bariery wejścia dla licencji, koszty wiedzy fachowej, badań naukowych, uprawy i dystrybucji.

Jak rozpocząć crowdgrowing z JuicyFields i zostać e-growerem?
Zostań e-growerem w 5 prostych krokach:

ZAREJESTRUJ SIĘ NA JUICYFIELDS.IO
Utwórz darmowe konto, aby uzyskać dostęp do platformy.

WYBIERZ SWOJE UPRAWY
Wybierz kategorię i ilość roślin, które chcesz kupić.

ZREALIZUJ PŁATNOŚĆ
Wybierz metodę płatności, która najbardziej Ci odpowiada: przelew bankowy lub kryptowaluty, takie jak Bitcoin, Ethereum lub Tether.

ROZWIJAJ SIĘ ONLINE
Nasi eksperci będą hodować rośliny dla Ciebie. Będziesz mógł śledzić ewolucję na platformie bez konieczności dotykania rośliny.

OTRZYMAJ SWÓJ ZYSK!
Kiedy roślina zostanie zebrana i zapakowana, otrzymasz na swoje konto początkowy wkład oraz wygenerowane zyski.

Podczas targów WeedFest nasi doradcy odpowiedzą na wszystkie pytania i
pomogą zrobić pierwsze kroki w tej branży.

Partnerzy Główni:

RooR Partner główny

ROOR to marka tworzona z pasją
Jako zawodowy dmuchacz szkła,Martin Birzle chciał przenieść swoje umiejętności na rynek wysokiej klasy szklanych fajek bongo. Tak więc na początku lat 90. stworzył słynną markę ROOR.

Nowe wyzwanie ROOR
W 2021 roku, po wstrząśnięciu rynkiem wysokiej klasy fajek szklanych, firma ROOR, w poszukiwaniu nowego wyzwania, postanowiła wypuścić własną gamę bibułek do zwijania. Zespół wykorzystał swoją pasję i wieloletnie doświadczenie do opracowania nowych bibułek, które będą kontynuacją historii innowacji i wyjątkowych produktów marki.

Doświadczenie konsumenta ma kluczowe znaczenie dla ROOR
ROOR ma na celu oferowanie wysokiej jakości produktów, które zapewniają najlepsze możliwe wrażenia z palenia. Podobnie jak w przypadku fajek, bibułki ROOR przewyższają pod wieloma względami inne marki.

Jakość: Papiery rolowane ROOR zawierają trwałe, naturalne i starannie dobrane składniki.
Innowacja: bibułki ROOR wykorzystują gumę z dodatkiem CBD, opracowaną w ekskluzywnej opatentowanej technologii
Produkcja: ROOR ma duże doświadczenie w wytwarzaniu produktów wysokiej jakości.

Więcej informacji znajdziesz tutaj:
https://roorpapers.com

OCB Partner główny

Pierwsza fabryka papieru OCB powstała w 1822 r. Wraz z pojawieniem się we Francji mody na papierosy w 1917 r. ruszyła produkcja bibułek.
Od tamtej pory OCB dostarcza konsumentom na całym świecie wysokiej jakości bibułki, filtry oraz akcesoria ułatwiające skręcanie papierosów.
OCB to marka tworząca swoje produkty „w zgodzie z naturą”.
Wszystkie bibułki są wykonane z włókien odnawialnych, takich jak drewno, len, bambus czy konopie. OCB używa tylko naturalnych gum- arabskiej oraz akacjowej. Produkty są idealne dla wegan oraz wolne od GMO.
Opakowania pochodzą z recyklingu i są drukowane przy użyciu farb pochodzenia roślinnego.


Więcej informacji znajdziesz tutaj:
https://ocb.net

Dym.pl Partner główny

W ofercie sklepu internetowego dym.pl znajdziesz szeroki wybór akcesoriów tytoniowych, produktów z e-kategorii oraz propozycji na prezent. Jesteś miłośnikiem fajek tradycyjnych? W naszym sklepie trafisz na prawdziwe perełki. Wśród naszego asortymentu znajdziesz również  eleganckie akcesoria cygarowe, dzięki którym rytuał rozpalania cygara będzie czystą przyjemnością. Wiele fajek wodnych, shishe na jeden lub dwa węże, w fantazyjnych kształtach oraz bonga od najprostszych po wyposażone w perkolatory, czy dyfuzory odpowiadające za filtrację. Wszelkie akcesoria do suszu, takie jak waporyzatory, bibułki, młynki, czy wagi elektroniczne.

Duży wybór premixów i liquidów występujących w pożądanych przez Vaperów aromatach. Designerskie zapalniczki Zippo i wielu innych marek, papierośnice opatrzone oryginalnym wzorem czy wyszukane piersiówki to idealny pomysł na prezent dla każdego entuzjasty dymu.

Oprócz szerokiego asortymentu gwarantujemy szybką realizację zamówień, profesjonalną obsługę Klienta oraz atrakcyjne oferty!


Więcej informacji znajdziesz tutaj:
https://dym.pl

Partnerzy

Dym.pl Partner główny


WEEDNEWS.PL to rzetelne źródło wiedzy na wszelkie konopne oraz około-konopne tematy. Najnowsze wieści ze świata marihuany rekreacyjnej, marihuany medycznej, uprawy, a także newsy ze świata polityki, prawa, biznesu i konopi włóknistych - to oraz wiele więcej znajdziecie na WEEDNEWS.PL.
Portal tworzą ludzie od ponad dekady związani z branżą i kulturą konopną.

Misja WEEDNEWS.PL to dostarczanie najnowszych i rzetelnych informacji z konopnego świata, konopna edukacja oraz codzienna baza konopnej wiedzy na wysokim poziomie dla każdego kto jej potrzebuje.


Więcej informacji znajdziesz tutaj:
https://www.weednews.pl

WeeCandle
Kalia Dekoracje Ślubne
ZahajsikPL
WeedpixME

Patronami są:

Rytmy.pl
Tango
AszDziennik
EraKonopi
Spizgane Ziomki
WeedWeek
420Polska
Konopie.info
Marihuana.info.pl
710Polska
Kanabiz
CannabiCare
CannabisNews

O nas

WeedFest Warsaw Festiwal to od 2020 roku nowe miejsce na festiwalowej mapie Warszawy, gdzie znajdziecie mnóstwo atrakcji związanych z konopiami. 3 edycja będzie obfitować w jeszcze więcej pozytywnej energii! Przyjdź i sam się przekonaj! Na pewno nie pożałujesz!

Kontakt

Potrzebujesz więcej informacji?

+48500740308

WeedFest

weed@weedfest.pl

The Hemp Cup

thc@weedfest.pl

Miss&Mister WeedFest

miss@weedfest.pl

Partnerzy

EduZone Partner 2023

Główny Partner 2023

Partnerzy 2023

Patroni 2023

Zmień język