Witaj w naszej strefie EduZone na WeedFest

Od samego początku istnienia naszego festiwalu w 2020 roku, zawsze stawialiśmy sobie za cel dostarczenie naszym gościom jak najbardziej wartościowej wiedzy na temat branży konopnej. Na naszej scenie wykładowej gościliśmy już wielu ekspertów, pasjonatów, farmaceutów, polityków, prawników oraz osób biznesu, którzy dzielili się z nami swoją wiedzą i doświadczeniem związanym z konopiami.

Dla naszego team'u każdy wykład jest wyjątkowym wyzwaniem, któremu zawsze stawiamy czoła z pełnym zaangażowaniem i profesjonalizmem. Dokładamy wszelkich starań, by nasi prelegenci byli wybitnymi specjalistami w swojej dziedzinie i zapewniamy, że każde wykłady na naszej scenie są fascynujące i inspirujące.

Nasi goście mają pewność, że każdy wykład na naszej scenie jest bardzo interesujący i przyciąga dużą liczbę osób. Nasze wykłady dotyczą zarówno aspektów medycznych, jak i biznesowych związanych z branżą konopną. Wszystkie tematy są przedstawiane w sposób przystępny i zrozumiały dla każdego, kto chce pogłębić swoją wiedzę na temat tej fascynującej dziedziny.

Zapraszamy serdecznie do odwiedzenia naszej strefy edukacyjnej i dołączenia do nas, by razem czerpać z wiedzy najlepszych specjalistów w branży konopnej!

Jeśli chcesz zapoznać się z wykładami z poprzednich edycji serdecznie zapraszamy Cię do zalogowania się i korzystania z tej olbrzymiej wiedzy.

Dodatkowo tutaj znajdziesz cały line up nadchodzących wykładów na tegorocznym WeedFest '23. 

Bądź na bieżąco i śledź nas na facebook'u oraz instagram'ie, żeby być na bieżąco z informacjami odnośnie naszych tegorocznych prelegentów.