fbpx

Partnerzy "The Hemp Cup"

WeeCandle
WeedNews
Cannalabs
The HempCup by WeedFest

The Hemp Cup 2023 by WeedFest

Chcesz wziąć udział w
"The Hemp Cup"?

Opis konkursu i możliwość rejestracji znajdziesz poniżej.Chcesz zostać jurorem w
"The Hemp Cup"?

Chcesz zostać jurorem w "Nagrodzie od publiczności"?
Pierwsza tego typu inicjatywa w Polsce. Zacznij z nami tworzyć historię!

Jak zostać jurorem w konkursie dla Publiczności?

Nic prostszego! wystarczy zjawić się na WeedFest w dniach 28 i 29 maja, gdzie będzie przygotowane specjalne stanowisko z wszystkimi próbkami suszów biorących udział w konkursie, spróbowanie tylu próbek ilu będziesz chciał i oddanie głosu w formie elektronicznej za pośrednictwem specjalnego formularza online, który przygotujemy.

Wyniki będą wyświetlane na bieżąco po oddaniu głosu, ale do zakończenia konkursu nikt nie będzie wiedział, na którą firmę oddał swój głos.

Wyniki konkursu zostaną ogłoszone w niedzielę 29 maja o 16.20 (4:20) i wtedy też na scienie WeedFestu nastąpi wręcznie nagród dla zwycięzców obu kategorii konkursu:
 • Kategorii głównej przyznawanej przez ekspertów na "Najlepszy susz w Polsce" 
oraz
 • Kategorii publiczności przyznawanej przez... a jakże, publiczność ;) na "Najlepszy susz w Polsce wg publiczności"

Z pośród osób, które wezmą udział w głosowaniu zostaną rozlosowane nagródy w formie 30 gram suszu i gadżetów WeedFestu i Partnerów The Hemp Cup.

Jeśli chcesz być na bieżąco informowany o The Hemp Cup zostaw nam swojego maila, a będziesz mieć informację z pierwszej ręki :)
 


>>Rejestracja firm w "The Hemp Cup" trwa do 07.05.2023<<

Gdy powstawał WeedFest Warsaw Festiwal miał on być miejscem dla miłośników szeroko rozumianej branży konopnej. Miejscem gdzie można wymieniać doświadczenia, zyskiwać wiedzę, a przy tym poznawać świetne osoby.
Po 2 latach na konopnej festiwalowej mapie chcemy dać jeszcze więcej. Z tej inicjatywy wyszedł pomysł stworzenia "The Hemp Cup", czyli konkursu dla suszu konopnego. Bazując na zagranicznych tego typu eventach i zbierając doświadczenie z rynku amerykańskiego i europejskiego, pragniemy zaprezentować Wam pierwszy w Polsce konkurs The Hemp Cup by WeedFest!

Jak wygląda "The Hemp Cup" i co można zyskać.Kategorie konkursowe "The Hemp Cup":

 • Kategoria główna "Najlepszy susz konopny w Polsce"
 • Kategoria "Nagroda od publiczności"
W kategorii głównej na "Najlepszy susz konopny w Polsce" naszego konkursu w jury zasiądzie grono ekspertów, które oceni przesłane próbki suszy i wyda werdykt, który susz według nich zasługuje na miano "Najlepszego suszu konopnego w Polsce". Ponadto wszystkie próbki zostaną przesłane do analizy i przebadane laboratoryjnie. Po wydanym werdykcie pozostały susz zostanie rozdany odwiedzającym WeedFest Warsaw 2023 w formie giftów z możliwością sprawdzenia czyj susz otrzymali oraz jaką odmianę.

Kategoria "Nagroda od publiczności" zostanie przyznana przez odwiedzających WeedFest, które zadeklarują chęć wzięcia udziału. Odwiedzający będą mogli przetestować susz przesłany przez firmy biorące udział w konkursie na miejscu podczas trwania targów.

Co możesz zyskać biorąc udział w "The Hemp Cup"?

 • Wszystkie firmy biorące udział w naszym konkursie zostaną opublikowane w social mediach oraz na naszej stronie konkursu,
 • Po zakończeniu konkursu wszystkie próbki zostaną opublikowane na naszej stronie konkursowej wraz z podpisem marki oraz odmiany suszu. Jurorzy i publiczność do samego końca nie będą wiedzieć, kto stoi za daną próbką suszu.
 • Wszystkie opublikowane próbki będą posiadały swój link prowadzący do produktu przez 6 miesięcy od dnia zakończenia WeedFest 2023,

Nagrody w "The Hemp Cup":

Kategoria główna "Najlepszy susz konopny w Polsce"
 • #1 miejsce otrzyma statuetkę wykonaną wykonaną na specjalne zamówienie Organizatora, z odpowiednim grawerem oraz certyfikat autentyczności otrzymanej nagrody.
 • #2 miejsce otrzyma statuetkę wykonaną wykonaną na specjalne zamówienie Organizatora, z odpowiednim grawerem oraz certyfikat autentyczności otrzymanej nagrody.
 • #3 miejsce otrzyma statuetkę wykonaną wykonaną na specjalne zamówienie Organizatora, z odpowiednim grawerem oraz certyfikat autentyczności otrzymanej nagrody.
 • wyszczególnienie zwycięzców w artykule podsumowującym konkursu w mediach branżowych
Kategoria "Nagroda od publiczności"
 • #1 miejsce otrzyma statuetkę wykonaną wykonaną na specjalne zamówienie Organizatora, z odpowiednim grawerem oraz certyfikat autentyczności otrzymanej nagrody.
 • wyszczególnienie zwycięzcy w artykule podsumowującym konkursu w mediach branżowych

Jak wziąć udział w "The Hemp Cup":

Udział w konkursie został podzielony na dwie kategorię, zarejestrować się można poprzez wypełnienie formularza rejestracyjnego i przesłanie go do Organizatora.
 • Udział w Kategorii głównej konkursu na "Najlepszy susz konopny w Polsce" wiąże się z uiszczeniem opłaty wpisowej 200 zł oraz przekazania 5 gram suszu, w celu poddania go ocenie oraz badaniom laboratoryjnym.
 • Udział w Kategorii "Nagroda od publiczności" jest bezpłatny i wiąże się z przekazaniem Organizatorowi 20 gram suszu, który zostanie rozdystrybuowany do osób trzecich, czyli do jurorów publiczności. Jurorzy publiczności będą przekazywali swoje oceny w formie online poprzez oddanie głosów na poszczególne próbki suszu. Wszystkie próbki zostaną widocznie opisane numerami od #1. Żadna osoba postronna nie będzie miała informacji na czyj susz oddaje swój głos.
 • W obu kategoriach konkursu Uczestnik ma możliwość przesłania więcej niż jednej odmiany suszu bez ponoszenia dodatkowych kosztów.
Zawartość THC w suszu konopnym musi być równe lub menijsze niż 0,3%

Już teraz możemy z nieskrywaną dumą powiedzieć, iż Polska branża konopna doczekała się wkońcu swojej NAGRODY, swojego "The Hemp Cup"!
Chcesz zostać Partnerem "The Hemp Cup"? Zapraszamy do zopoznania się z naszą ofertą poniżej

O nas

WeedFest Warsaw Festiwal to od 2020 roku nowe miejsce na festiwalowej mapie Warszawy, gdzie znajdziecie mnóstwo atrakcji związanych z konopiami. 4 edycja będzie obfitować w jeszcze więcej pozytywnej energii! Przyjdź i sam się przekonaj! Na pewno nie pożałujesz!

Kontakt

Potrzebujesz więcej informacji?

+48500740308

WeedFest

weed@weedfest.pl

The Hemp Cup

thc@weedfest.pl

Miss&Mister WeedFest

miss@weedfest.pl

Partnerzy 2023

WeeCandle
Carenabis
WeedNews

Patroni 2023

MJNewsNetwork
SoftSecrets
ELPlanteo
CannabisNews
WeedNews
420 Polska
Spizgane Ziomki
710Polska
LaMarihuana
CannabisHealthNews
CBDSloth

Zmień język